top of page

Kosmetologia estetyczna

Kosmetologia: Usługi
IMG_9586.jpg

Kwasy / Peelingi chemiczne

Zabieg, na który z pewnością wrócisz, można je wykonywać przez cały rok, a Twoja skóra Ci za to podziękuję..

Pellingi chemiczne to substancje o różnym stężeniu, które penetrują głęboko w warstwy skórne. W moim gabinecie znajdziecie produkty Peel mission czyli monopeelingi, które personalizuję pod każdą pacjentkę, a także np. BioRePeelCl3- opatentowany dwufazowy peeling o działaniu biostymulującym.

Działają wielopoziomowo nawilżają, redukują zmarszczki, trądzik, zagęszczają skórę, czy zmniejszają widoczność rumienia

Kosmetologia pielęgnacyjna

Kosmetologia: Usługi

Diamond beauty

Jest to jeden z oferowanych przeze mnie zabiegów bankietowych. Łączy on w sobie dobrodziejstwa mikrodermabrazji diamentowej (peeling mechaniczny), która ścierając kolejne warstwy naskórka odświeża i wygładza skórę z odpowiednio dobranym do potrzeb kwasem (peeling chemiczny). 


Nazwa wymienionego zabiegu bierze się od tego ze są to powszechnie przyjęte zabiegi, które wykonuje się w dniu, kiedy chcemy poprawić wygląd naszej skóry, np. na wielkie wyjście, spotkanie czy pod makijaż. Ale! Nikt nie powiedział, że taki zabieg można wykonywać tylko w dniu wielkiego wyjścia! Należy również pamiętać, żeby po zabiegu odczekać minimum 5h od nałożenia makijażu.

Potrzebujesz chwili relaksu? Ten typ zabiegu jest właśnie dla Ciebie. Zrób coś dla siebie i poczuj się pięknie.

Profesjonalna twarz
twarzowy

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny jest to jeden z peelingów fizycznych, który głęboko oczyszcza tkanki.


Pod wpływem wody lub toniku tworzą się mikropęcherzyki, które przy zmianie ciśnień przechodzą z fazy ciekłej w gazową, a odbijając się od skóry złuszczają martwy naskórek.


Zabieg ten głęboko oczyszcza skórę z nadmiaru sebum, można go stosować w terapiach łączonych np. z kwasami.


W moim gabinecie stosuję urządzenie B-Scrub Pro, które łączy w sobie ultradźwięki, światło fotonowe, jonoforezę, a także uwielbiane przez Was mikroprądy EMS dające wrażenie liftingu. 

Laminacja / Lifting

Laminacja to keratynowy zabieg upiększający. To połączenie odżywienia, trwałego podkręcenia i przyciemnienia włosa. I jak to się prezentuje?

Na początek aplikacja silikonowych podkładek na żelu wiążącym, który utrzymuje nam rzęsy w odpowiednim ustawieniu.

Balsam liftingujący odpowiada za złamanie wiązań cysteinowych w rzęsach. Pozwala to na przesunięcie mostków dwusiarczkowych i nadanie rzęsom idealnego kształtu.

Z kolei Utrwalacz utrzymuje mostki dwusiarczkowe w miejscu na które zostały przesunięte za pomocą balsamu liftingującego. Zawiera tlen, który kształtuje i odbudowuje rzęsy tworząc nowe wiązania cysteinowe.

Na koniec serum nawilżające uzupełnia nam brak wody w rzęsach, który mógł powstać w wyniku poprzednich kroków LVL. Dzięki temu możemy cieszyć się zdrowymi, nawilżonymi rzęsami, które wspaniale się prezentują.

Długie rzęsy
bottom of page