top of page

Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna: Usługi

Mezoterapia igłowa

Kwas hialuronowy, witaminy, peptydy- brzmi kusząco? Zafunduj swojej skórze koktajl, którego nie dostaniesz w żadnym sklepie..
W moim gabinecie to ponad 55 uważnie dobranych składników, które poratują Twoją suchą, pozbawioną blasku i jędrności skórę..

Mezoterapia jest jednym z podstawowych zabiegów anti-age. Ma na celu dostarczyć skórze substancji leczniczych, regenerujących

i odżywczych.


Polega na śródskórnym podaniu składników aktywnych w głąb skóry omijając barierę naskórkową co powoduje znaczącą poprawę wyglądu. Celem zabiegu jest poprawa jędrności i gęstości skóry poprzez stymulację fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, głęboko nawilża i rozjaśnia skórę, spłyca drobne zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia i odżywia skórę dzięki skoncentrowanym, dobrze dobranym koktajlom.

Do miejsc poddawanych zabiegowi należy twarz, szyja, dekolt, grzbietowa część dłoni, czy owłosiona skóra głowy. Zabieg ten wykonujemy w serii 4- 6 zabiegów co 2- 4 tygodni.

Zabieg dedykowany dla Pań już po 20 roku życia, działamy prewencyjnie.

IMG_3834_edited.png
Curly Blonde Model

Kolagen

Młodość na wyciągnięcie ręki! Jeden z sugerowanych przeze mnie stymulatorów tkankowych.

Zabieg ten dedykowany jest do regeneracji i odbudowy skóry.

Regeneruję skórę właściwą i tkankę podskórną za pomocą mechanizmu stymulacji fibroblastów i neokolagenogenezy czyli procesu tworzenia się nowego kolagenu. Poprawia kondycję skóry, a tym samym przyczynia się do młodszego wyglądu.

Ponadto efekty zabiegu są znacznie dłuższe niż w przypadku Botoxu czy wypełniaczy, co oznacza, że leczenie nie musi być powtarzane tak często.


Kolagen stosuje się jako profilaktykę po 25 roku życia w celu spowolnienia procesu starzenia się skóry. Idealnie nadaje się dla skór z oznakami starzenia, wiotkich, wymagających poprawy

napięcia. 

Stymulator tkankowy

Jest to zabieg pozwalający na głęboką odnowę i rekonstrukcję skóry. Ten innowacyjny zabieg działa na 3 poziomach: nawilżenia, liftingu i antyoksydacji.

Zawarte w nim polinukleotydy dzięki trzykierunkowym mechanizmie pobudzają skórę do odbudowy.

Zabieg idealnie sprawdzi się u osób, które zauważyły utratę elastyczności, a także pierwsze objawy starzenia, niezależnie od wieku i rodzaju skóry.

Gładka, lśniąca skóra
Kobieta z ręką na twarzy

Mezoterapia igłowa

To czysty, wysoko stężony niestabilizowany kwas hialuronowy zawarty w kompleksie biorewitalizującym. Zalecany jest dla pacjentów po 35 roku życia.

Medycyna estetyczna: Usługi

Moc nawilżenia

Pozwól Twojej skórze na relaks i głębokie nawodnienie.

Jest to zabieg typu „botox-like”, nie będący alternatywa dla botoxu. Jest to produkt nowej generacji, działający wielopoziomowo. 

Do jego zalet należy:

-stabilizacja altywności mięśni w skórze

-rozluźnienie włókien mięśni mimicznych

-wygładzenie skóry

-stymulacja regeneracji i odnowy komórkowej

-poprawienie nawilżenia skóry


Odbudowuje i regeneruje skórę poprzez stymulujące peptydy, które aktywnie regenerują i wypełniają przestrzeń międzykomórkową, poprawiając strukturę naszej skóry. Kwas hialuronowy występujący w dwóch wielocząsteczkowych postaciach, zapewnia szybkie nawilżenie skóry i przenikanie peptydów, czyli kompleksową rewitalizację skóry. Wspomaga również zdolność peptydów do penetracji oraz przedłuża ich działanie. Aquashine BTX wspiera kontrolę wszystkich procesów anabolicznych i katabolicznych w skórze.

Leczenie botoksem
Dolnej części ciała

Lipoliza iniekcyjna

Poczuj się dobrze we własnej skórze.

Lipoliza to innowacyjna metoda pozwalająca na redukcję tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

Po podaniu preparatu z fosfatydylocholiną następuje enzymatyczny proces hydrolitycznego rozkładu trójglicerydów przebiegający z udziałem lipaz w tkance tłuszczowej co prowadzi do rozkładu komórek tłuszczowych i przyspieszenia ich metabolizmu.


Dzięki tej metodzie możemy modelować sylwetkę i usuwać tłuszcz z newralgicznych miejsc.

Wypełniacze

Pożegnaj się ze zmarszczkami..

Wypełniacze tkankowe stały się uzupełnieniem zabiegów z dziedziny chirurgii plastycznej, ale również są oddzielnym sposobem na odmładzanie.


Część z nich ma właściwości stymulujące kolagen- głównego składnika skóry oraz komórek tkanki łącznej fibroblastów.


Znalazły zastosowanie w przypadku spłycenia zmarszczek, modelowania konturów twarzy, uwypuklenia okolic jarzmowych czy ust, a nawet do korekcji blizn. To substancje syntetyczne lub tkanki mające za zadanie wypełnić dany obszar twarzy bądź ciała.


Do efektów zabiegu należy natychmiastowe wypełnienie tkanki w miejscu podania preparatu. Wstrzyknięty produkt działa od wewnątrz, a jego zadaniem jest częściowe lub całkowite zredukowanie zmarszczki.

Natural Lip Gloss
Medycyna estetyczna: Usługi
Aplikacja do mikroigłowania

Mezoterapia mikroigłowa

Zmarszczki, blizny, przebarwienia? A to dopiero początek co oferuje Ci ten zabieg.

Do zabiegu stosuję urządzenie do wykonywania mezoterapii frakcyjnej na poziomie naskórka i skóry właściwej.


Urządzenie pozwala na stosowanie dwóch rodzajów terapii frakcyjnych:
• Nanoterapii – bezbolesnej metody nanoiniekcyjnego podania substancji czynnej do naskórka.
• Mezoterepii mikroigłowej – metoda mikroiniekcyjnego podania substancji aktywnej do naskórka
i skóry właściwej, której towarzyszy stan zapalny, uwalnianie czynników wzrostu z krwi oraz remodeling skóry.

Dzięki możliwości wykorzystywania dwóch rodzajów terapii, urządzenie jest wykorzystywane przez cały rok i oferuje niestandardowe zabiegi również na powieki, czerwień wargową oraz dla skór bardzo wrażliwych.

Wskazania:

- odwodnienie

- brak elastyczności

- nierównomierny koloryt

- zmarszczki 

- przebarwienia

- blizny

- utrata jędrności.

Medycyna estetyczna: Usługi
bottom of page